O nas

Na naszym blogu znajdziesz artykuły napisane przez Project Managerki z wieloletnim stażem. W naszej pracy stawiamy jednocześnie na wiedzę i praktykę. Żadna z nas nie boi się wyzwań, a trudne projekty to dla nas codzienność.

Przez okres mniej więcej dwóch lat pracowałyśmy razem w jednej z krakowskich firm, gdzie miałyśmy szczęście poznać się bliżej i nawiązać znajomość, która przetrwała zmianę pracy. Przy jednym z babskich spotkań, zainicjowałyśmy temat bloga i  udało się… zacznijmy zatem od naszej krótkiej prezentacji*:  

Dominika – niepoprawna marzycielka o głębokim spojrzeniu, które skrywa jej pasje – podróże i fotografię.
Dla Dominiki nie ma miejsc nie do odkrycia  w ciągu 15 minut decyduje ‚jadę’ a na następny dzień jest już na miejscu. W roli Project Managera jest konkretna, dba o szczegóły i dopina wszystko na ostatni guzik. Klienci cenią współpracę z Dominiką i wiedzą, że jak coś ma być – to będzie.

Karolina –  Niepoprawna miłośniczka gadżetów elektronicznych i wszelkich sprzętów ułatwiających prace domowe.  W pracy ceni sobie: Samodyscyplinę, Miłość do zawodu, Atmosferę, Rozwój, Team (S.M.A.R.T.). Choć z tą miłością w pracy bywa różnie, w trudnych chwilach zawsze powtarza sobie, że małżeństwo też nie jest proste,a mimo to nie nie wszyscy jesteśmy singlami, prawda?

Malwina – lubi pracować bezpośrednio z klientem nie tylko jako PM, ale także jako Biznes Analityk. Nie lubi zostawiać tematów na ‚potem‚ i ‚martwić się o nie jutro‚. Ceni ludzi dla których praca jest pasją, a nie koniecznością. Motto życiowe, które powtarza sobie nie tylko w pracy to: keep calm and manage IT!

Na co dzień pracujemy w IT i B&R. Dlatego w naszych artykułach świat nie będzie się kręcił tylko wokół IT, ale także wokół projektów naukowych i  B&R. Dodatkowo jedna z zakładek poświęcona jest temu co dzieje się wokół nas. Mamy nadzieję zaskoczyć was artykułami z różnych dziedzin, a także usłyszeć kilka krytycznych słów o PMach!

Piszemy prosto z mostu, bez ogródek, bez patosu – zwyczajnie, ot tak dla ludzi, którzy chcą poczytać konkretne i  (mamy nadzieję) ciekawe artykuły jadąc w tramwaju, czy odpoczywając w parku.

Jesteście zainteresowani konkretnym tematem? Napisz do nas, postaramy się napisać specjalnie dla Ciebie.

Chcesz napisać dla nas? Skontaktuj się z nami!

*W niedalekiej przyszłości rozbudujemy nasze opisy i dodamy kilka szczegółów.